Výstava Draci.info


Vystava

Dračí výstava

V současné době není konkrétní termín ani místo další výstavy určeno, jelikož hledáme vhodné prostory. Nebráníme se novým výzvám a nápadům.

Co nabízíme? Kvalitní dračí obrázky talentovaných autorů z řad našich členů. Tyto obrázky máme k dispozici v tiskové kvalitě, po dohodě je můžeme vytisknout a vystavit. Dále nabízíme prezentaci našich tvůrčích projektů jako jsou kalendáře (již tři ročníky), společný obrázek nebo sbírka textů. Také jsme schopni zajistit drobné suvenýry v podobě placek, pexesa či kartiček s dračími motivy. Rádi uvítáme další nápady!

Jaké jsou naše zkušenosti? Máme za sebou již tři výstavy, dvě krátkodobého charakteru (víkendová a devítidenní) a jednu dlouhodobou v prostorách hudebního klubu. Grafiku vlastních materiálů v podobě plakátu, letáčků a brožur si navrhujeme a zpracováváme vlastními silami. Podrobnější informace o uskutečněných akcích včetně fotografií naleznete na níže uvedených odkazech v historii výstav.

Kde a kdy bychom mohli výstavu realizovat? Z hlediska dostupnosti nejlépe v Praze, vše ale samozřejmě závisí na konkrétních podmínkách a domluvě. Termín určíme podle charakteru a rozsahu výstavy.

S nabídkami a dotazy nás neváhejte kontaktovat na kittydraci.info.
Historie výstav Draci.info

V roce 2009 proběhla historicky první výstava Draci.info. Konala se v Praze jako samostatná akce určená nejen pro členy Draci.info, ale také pro jejich přátele a známé a pro zájemce z řad veřejnosti.

Druhá výstava Draci.info se konala v roce 2010 v rámci Festivalu Fantazie v Chotěboři. Měli jsme k dispozici polovinu sklepního prostoru speciálně upraveného k výstavním účelům.

Třetí výstavu jsme uskutečnili ve spolupráci s Music Clubem Modrá Vopice v Praze. Naše obrázky zde byly k vidění od 16.3. do 24.5.2011 a zájemci si mohli většinu vystavených obrázků zakoupit. V rámci výstavy jsme uspořádali také jednodenní akci zvanou "Artistic Session", tedy setkání s autory a společné kreslení.

S Modrou Vopicí plánujeme spolupracovat i do budoucna, těšit se můžete na další Artistic Session i výstavu. Na vše včas upozorníme, stačí sledovat tyto stránky, případně naší fanouškovskou stránku na Facebooku, nebo web Modré Vopice.
Souhlas s poskytnutím osobních údajů
design © Olven