FAQ - Registrace

Draci.info mělo kdysi automatickou registraci, tudíž se zde mohl kdokoli registrovat. Byly s tím ale velké problémy, proto je nyní kladen větší důraz na data v registraci a ne každému je umožněno stát se členem Draci.info. Hlavní a asi i jediné kritérium je zájem o draky. Jinak řečeno - nestojíme o lidi bez zjevného zájmu o ně.

Update: Díky špatným zkušenostem přijímáme v naprosté většině případů pouze zájemce od 15-ti let.

Registrace:

 • Jaké jsou nároky pro přijetí?
  Pro úspěšnou registraci na draci.info musíte v registračním formuláři vyplnit (pravdivě!) pole označené hvězdičkou a vyplnit co nejpřesněji Doplňující otázky. Na nich bude nejvíce záležet při schválení nebo neschválení Vaší registrace. Nesnažte se tam prosím psát nepravdy, ve většině případů se to stejně pozná. Zkuste psát od srdce a odpovědi si po sobě čtěte (!). Překlepy a špatný pravopis o Vás nevypoví nic dobrého.
  Také byste měli alespoň zběžně vedět jaké zde máme pravidla, protože neznalost pravidel neomlouvá.
 • Budu po zaregistrování automaticky přijat?
  Ne. Žádost o registraci bude nejdříve posouzena administrátory. Ti také rozhodnou, zda bude přijata, či ne. Administrátoři při rozhodování přikládají velkou váhu na Doplňující otázky, viz předchozí odpověď.
 • Kdo uvidí mé registrační údaje?
  Jenom administrátoři mohou vidět všechny vaše registrační údaje. Všichni členové uvidí vaše registrační údaje až po schválení - kromě Doplňujících otázek a případně i věku, pokud ste nezaškrtli Zobrazit věk ostatním uživatelům. Informace z Doplňujících otázek a věkový údaj považujeme za důvěrné. ;)
 • Jak dlouho trvá, než projde registrace schválením?
  Rozhodnutí o přijetí/nepřijetí obdržíte do měsíce na vámi vyplněný e-mail.
 • Neptejte se prosím administrátorů, proč jste nebyli přijati na Draci.info. Nemáme čas odpovídat na každý takový e-mail, i kdybychom si náhodou zapomatovali v tom velkém množství registrací právě tu vaši. Oznámení o přijetí/nepřijetí berte jako prostý fakt. Pokud jsme vás nevzali, ale myslíte si, že na to máte, tak to můžete zkusit znova. Obvyklým důvodem nepřijetí bývají nedostatečně vyplněné doplňující odpovědi a další chybějící povinné údaje (například skutečný věk).
 • Nepište odpovědi na Doplňující otázky e-mailem administrátorům, my je za vás do registračního formuláře z časových důvodů přepisovat nemůžeme. Pro přijetí musí každý bez vyjímky vyplnit registrační formulář.

Souhlas s poskytnutím osobních údajů
design © Olven